Intencje od 23 lutego do 3 marca 2024r.

Piątek – 23 lutego

7:00 † Mariusza Środeckiego, z okazji urodzin-od Rodziców i Rodzeństwa z rodzinami   

16:30 Droga Krzyżowa dla dzieci z Komunią św.

18:00 † Zasława Kaczmarka-od Edwarda Nowaka oraz Hani i Leszka z rodzinami

18:30 Droga Krzyżowa   dla młodzieży i dorosłych

Sobota – 24 lutego

7:00 † Jana Kwiecińskiego  

18:00 Msza św. zbiorowa: W intencji: Barbary i Mirosława, z okazji 45 rocz.ślubu,z podziękowaniem Panu Bogu Wszechmogącemu za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błog., dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej na dalsze lata życia dla Barbary i Mirosława oraz ich rodziny;Modlimy się o miłosierdzie Boże dla zmarłych: śp.Marii(w 5 rocz.śm.) i Marka Piechowiaków-od dzieci z rodzinami; śp.Zbigniewa Krupskiego-od córki Justyny z rodziną ; śp.Ks.Kanonika Macieja Przewoźnego, z okazji imienin.

2 Niedziela Wielkiego Postu – 25  lutego

8:00 †† Walentynę, Antoniego i zm. z rodziny

9:30  Za Parafian

11:00 †† Kazimierza(24 rocz.śm.),Weronikę Szajek i zm. z rodziny 

14:30 Gorzkie Żale

15:00 † Antoniego Kamrowskiego-od szwagierki: Łucji, Jadwigi i Beaty z rodzinami 

17:00 Msza zbiorowa: W intencji Marii Piechockiej, z podziękowaniem Panu Bogu Wszechmogącemu za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błog., dary Ducha Świętego, szczególnie o powrót zdrowia i opiekę Matki Bożej na dalsze lata życia dla Marii oraz Modlimy się o miłosierdzie Boże dla śp.Stefana Szymanka-od dzieci z rodzinami.

Poniedziałek – 26 lutego

7:00  † Edwarda Kropp - od Zofii Szukała z rodziną 

18:00 †† Zygmunta(w 6 rocz.śm.),Teresę Mleczak

Wtorek – 27 lutego

7:00 Za dusze w czyśćcu cierpiące

18:00 † Artura, o radość nieba - od kuzynki Marioli

Środa – 28 lutego 

7:00  † Zdzisława( w 30 rocz.śm.) i zm. z rodziny

18:00 †† Franciszka i Annę Kaczmarek

 Czwartek – 29 lutego

7:00  †† Kazimierza, okazji urodzin, Weronikę, Hannę Szajek 

18:00 †† Bronisława i Joannę

I Piątek – 1 marca

7:00 †† Annę i Edwarda Paprota, zm. z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące

16:30 Droga Krzyżowa dla dzieci z Komunią św.

18:00 Za zmarłych polecanych w rocznych wymieniankach

18:30 Droga Krzyżowa   dla młodzieży i dorosłych

I Sobota – 2 marca

7:00 Za dusze w czyśćcu cierpiące

18:00 Msza św. zbiorowa: Modlimy się o miłosierdzie Boże dla zmarłych: śp.Kazimiery Konwa; śp. Kazimierza Rokus; śp. Bernarda Stylskiego-od żony z dziećmi ; śp. Teresy Ciszewicz-od Marzeny iKrzysztofa z rodziną; śp.Stanisława Janas-od chrześniaczki Alicji z rodziną; śp. Stefana Jarycha-od brata Jana z rodziną; śp.  Zygmunta Buczek-od syna Zbigniewa z rodziną.

3 Niedziela Wielkiego Postu – 3 marca

8:00 †† Jadwigę(17 rocz.śm.),Marka(3 rocz.śm.),Aleksandrę, Alojzego, Leszka, Waldemara

9:30  Za Parafian

11:00 † Jacka Olejniczaka(w 4 rocz.śm.) 

14:30 Gorzkie Żale

15:00 W intencji Zosi, z okazji 9 rocz.urodzin,z podziękowaniem Panu Bogu Wszechmogącemu za dar życia, wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błog., dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej na dalsze lata życia dla Zosi i Jej rodziny;

17:00 † Ewę Biniaś-od syna Mariusza

Dzisiaj jest

piątek,
23 lutego 2024

(54. dzień roku)

Święta

Piątek, I Tydzień Wielkiego Postu
Rok B, II
Dzień Powszedni