Intencje od 16 listopada do 25 listopada 2018r.

Piątek – 16 listopada

 7:00 †† Joannę Smarzy– od wnuczki Agnieszki z rodziną

17:00 1) W intencji VI Róży Matek ŻR pw. MB Ostrobramskiej Miłosierdzia, z podziękowaniem Panu Bogu za wszelkie otrzymane łaski, z prośbą dalsze Boże błog., dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej na dalsze lata życia, a dla tych co odeszli o wieczną radość nieba w Domu Ojca

 2) † Małgorzatę Maciejewską 

 3) Ks. Proboszcz w Polanicy-Zdrój: za śp. Zygmunta

18:00 Wieczornica Patriotyczna – na 100-lecie Odzyskania Niepodległości

Sobota – 17 listopada – św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy

 7:00 W 70-tą rocznicę urodzin Marii i w 5-tą rocz. urodzin wnuczka Jeremiasza,z podziękowaniem Panu Bogu za wszelkie otrzymane łaski, z prośbą  odalsze Boże błog., dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej na dalsze lata dla: Marii, Rodziców Jeremiasza: Magdaleny i Dawida oraz Jeremiasza

18:00 1) Wojciecha Śmierzchalskiego (w 2 rocz.śm.), Feliksa Wojciechowskiego, Konrada Grynie

 2) †† Janinę Piłat i zm. z rodziny Siełaczów 

19:00 Szpital

33 NIEDZIELA zw. – 18 listopada

 7:30  † Bogdana Mazurka (w 6 rocz. śm.) i zm. z rodziny Mazurków i Skrzypczaków

 9:00 †† Mariannę i Józefa Czaprańskich, Mariana Szymanowskiego i Mirosławę Konieczną

10:15 Za Parafian  

11:30 †† Franciszkę, Stanisława Melonków; Agnieszkę, Józefa Męcfelów i zm. z rodziny

17:00  † Jerzego Michalskiego (w 2 rocz. śm.), Rodziców i Teściów – od Haliny z rodziną

Poniedziałek – 19 listopada

 7:00 †† Adama i Stefana Johaniewiczów

18:00 †† Eugenię i Władysława Skwiotów

Wtorek – 20 listopada - św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera

 7:00  

18:00  † Stefana Plurę (w 6 rocz. śm.) – od rodziny

Środa – 21 listopada – Ofiarowanie NMP

 7:00  

18:00 †† Marię (w 20 rocz. śm.), Bolesława (w 40 rocz. śm.) – od syna Wojciecha i Adama z rodzinami

Czwartek – 22 listopada – św. Cecyli, dziewicy i męczennicy

 7:00 

18:00 1) †† Zofię (w 2 rocz. śm.) i Józefa Prętkowskich, Grzegorza Borkowskiego

         2)  † Henryka Muchajera (w 1 rocz. śm.) - od żony z dziećmi

Piątek – 23 listopada

 7:00 

18:00 1) † Gniewka Paczesnego - od cioci Leokadii z rodziną

2) †† Rodziców Bieleżewskich, Teściów: Otockich i Smętków  

Sobota – 24 listopada – św. męczenników: Andrzeja Dung-Lac, prezbitera i towarzyszy

 7:00 1)  † Henryka Majewskiego – od córki Krystyny z rodziną

  2) †† Leona, Marię, Wandę, Władysława, Jana, Izabelę Annę i zm. z rodziny Miś

18:00 1)  † Mariannę Batura – od rodziny Tumskich

 2) †† Siostrę Zakonną Imeldę z d. Bogusława Sobieralska. (w 1 rocz. śm.) i zm. z rodziny - od siostry Barbary

19:00 Szpital:

34 NIEDZIELA zw. – 25 listopada - Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

 7:30 †† Franciszka i Krystynę Michałków, Elżbietę Kaczanowską oraz Justynę Kołodziej

 9:00 †† Władysława Kowalewskiego (w 15 rocz. śm.) i zm. Rodziców

10:15 Za Parafian  

11:30 Wynagradzająca za znieważenie Najświętszego Sakramentu

17:00 †† Zofię (w 12 rocz. śm.), Dziadków: Mariannę i Marcina

Dzisiaj jest

wtorek,
20 listopada 2018

(324. dzień roku)

Święta

Wtorek, XXXIII Tydzień zwykły
Rok B, II
Wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera