Grupa modlitwena

Bo gdzie są dwaj albo trzej

zebrani w imię Moje,

tam jestem pośród nich

                        Mt18,20

 

Grupa modlitewna w naszej parafii NSM w Międzychodzie powstała jako odpowiedź Pana na pragnienia osób, które odkryły już własne powołanie do świętości i chęć dzielenia się jego owocami. Założycielem i zarazem opiekunem grupy jest ks. Piotr Majchrzak.

Zazwyczaj spotkania rozpoczynamy od prośby do Ducha Świętego aby nas prowadził. Zwracamy się do Pana w modlitwie uwielbienia i dziękczynienia. W pokorze przepraszamy za upadki i prosimy w różnych intencjach. Wspólnie rozważamy słowo Boże, medytujemy i dzielimy się Nim, tak aby odnowić indywidualny kontakt z Jezusem. Wysłuchujemy też konferencji, które pozwalają nam rozwijać życie duchowe.

 

Spotkania odbywają się we wtorki lub czwatki o godz. 19.00 w salce na probostwie. Chociaż spotkania wydają się być do siebie podobne, to w rzeczywistości prowadzone przez Ducha Świetego każde jest niepowtarzalne. Czasami trudno jest zmobilizować się do przyjścia na modlitwę po ciężkim i trudnym dniu. Jednak doświadczamy tego, że po spotkaniu wychodzimy zmotywowani, duchowo wyciszeni, pełni Miłości, Radości i Pokoju Jezusa.

 

Bardzo się cieszymy, gdy dołączają do nas nowe osoby.

Czekamy także na Ciebie. JEZUS CZEKA NA CIEBIE.

Przyjdź, jeśli pragniesz...  Miłości.

H.S.

Dzisiaj jest

czwartek,
23 maja 2024

(144. dzień roku)

Święta

Czwartek, VII Tydzień zwykły
Rok B, II
Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana