Ogłoszenia na 21. Niedzielę zw., 25.08.2019r.

 

1.W dniu dzisiejszym odbywają się Dożynki Archidiecezjalne w Siedlcu k/Zbąszynia i nasze  na Mszy św. Niedzielę o g.10.15.

2. W poniedziałek uroczystość NMP Częstochowskiej -  odnowimy Śluby jasnogórskie. We wtorek wspomnienie św. Moniki, w środę św. Augustyna, biskupa  i doktora Kościoła; w czwartek Męczeństwo św. Jana Chrzciciela.

3.    W środę nowenna do Niepokalanego Serca Maryiw łączności z Mszą Św. o g. 18:00

4.Dziękujemy kolejnym rodzinom za złożone ofiary na daninę diecezjalną i potrzeby remontowe parafii. Dziękujemy za zebrane ofiary w kwocie 8100,00 zł przez Ojca Dominikanina Jana Piątkowskiego, misjonarza pracującego na Ukrainie na rzecz parafii w której pracuje, którego gościliśmy w minionym tygodniu. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne. Bóg zapłać!

5.Poszukujemy katechetów do prowadzenia lekcji religii w Szkole Podstawowej nr 2. Chętnych prosimy o zgłoszenie się do ks. Proboszcza.

6.Od Nowego Roku kalendarzowego będzie zmiana godzin odprawiania Mszy św. w Niedzielę, a mianowicie: g.8.00;  g.9.30;  g.11.00; 17:00.

7.   Jak zwykle po Mszy Św. polecamy prasę katolicką. Zapraszamy na naszą parafialną stronę internetową: www.nsmmiedzychod.pl

8.   W minionym tygodniu odeszłado Domu Ojca śp. Halina Przybylskaz ul. Gorzyckiej. Wieczny odpoczynek…

 

Dzisiaj jest

sobota,
24 sierpnia 2019

(236. dzień roku)

Święta

Sobota, XX Tydzień zwykły
Rok C, I
Święto św. Bartłomieja, apostoła