Ogłoszenia duszpasterskie na 25. Niedzielę zwykłą, 22.09.2019 roku.

1.   W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym wspominamy: w poniedziałek św. O.Pio z Pietrelciny, prezbitera; w piątek św. Wincentego a”Paulo, prezbitera; w sobotę - św. Wacława, męczennika.

2.   Dzieci i młodzież zapraszamy na próbę chóru „Światełka” we wtorek na g.13.45 w Sali nr 53 w SP 2.

3.   W środę nowenna do Niepokalanego Serca Maryi w łączności z Mszą Św. Po Mszy św. w środę zapraszam na spotkanie członków Rady Ekonomicznej. Obecność obowiązkowa.

4.   Grupę Modlitewną zapraszamy na spotkanie za dwa tygodnie w czwartek o g.19.00.

5.   Nauki dla rodziców i chrzestnych w 2 i 4, piątek miesiąca po wieczornej Mszy św. na probostwie, o g. 18.45.

6.   Młodzież z grupy „Przyjaciele Boga” zapraszamy w piątek na g. 19.30.

7.   Zapraszamy animatorów do prowadzenia małych grup młodzieżowych przygotowujących się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania. Dziękujemy obecnie prowadzącym.

8.   Składamy serdeczne podziękowania kolejnym rodzinom za złożone ofiary na daninę diecezjalną i potrzeby remontowe parafii. W niedzielę gospodarczą zebraliśmy kwotę 5173,33 zl. Bóg zapłać! 

9.   Jak zwykle po Mszy Św. można zakupić prasę katolicką. Zapraszamy również na naszą parafialną stronę internetową:  www.nsmmiedzychod.pl

10.  Na dobre przeżywanie dzisiejszej niedzieli i całego tygodnia Wszystkim parafianom i gościom życzymy Bożego błogosławieństwa, pokoju serca, dobrej pogody i spokojnej pracy. Szczęść Boże! Pamiętajmy o codziennej modlitwie i o niedzielnej Mszy Świętej.

 

Dzisiaj jest

poniedziałek,
23 września 2019

(266. dzień roku)

Święta

Poniedziałek, XXV Tydzień zwykły
Rok C, I
Wspomnienie św. Pio z Pietrelciny, prezbitera